Share:
 

Season Fixture

Season 
Grade 
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
31 Oct 20 1:00PM Anglesea   def   Barwon Heads Ellimatta Reserve (Oval 1) Official result
31 Oct 20 1:00PM St Leonards   def by   Collendina St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve) Official result
31 Oct 20 1:00PM Barrabool   def   Ocean Grove Ceres Recreation Reserve Official result
31 Oct 20 1:00PM Queenscliff   def by   Jan Juc Queenscliff Recreation Reserve Official result
Round 2
7 Nov 20 1:00PM Barwon Heads   def by   St Leonards Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval) Official result
7 Nov 20 1:00PM Collendina   def by   Anglesea Collendina Recreation Reserve Official result
7 Nov 20 1:00PM Ocean Grove   def by   Queenscliff Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval) Official result
7 Nov 20 1:00PM Jan Juc   def by   Barrabool Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve) Official result
Round 3
14 Nov 20 1:00PM Anglesea   def   Ocean Grove Ellimatta Reserve (Oval 1) Official result
14 Nov 20 1:00PM St Leonards   def by   Jan Juc St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve) Official result
14 Nov 20 1:00PM Queenscliff   def by   Collendina Queenscliff Recreation Reserve Official result
14 Nov 20 1:00PM Barrabool   def   Barwon Heads Ceres Recreation Reserve Official result
Round 4
21 Nov 20 1:00PM Ocean Grove   def   St Leonards Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval) Official result
21 Nov 20 1:00PM Jan Juc   def by   Anglesea Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve) Official result
21 Nov 20 1:00PM Collendina   def by   Barrabool Collendina Recreation Reserve Official result
21 Nov 20 1:00PM Barwon Heads   def by   Queenscliff Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval) Official result
Round 5
28 Nov 20 1:00PM Jan Juc   def   Collendina Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve) Official result
28 Nov 20 1:00PM Ocean Grove   def   Barwon Heads Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval) Official result
28 Nov 20 1:00PM Queenscliff   def   St Leonards Queenscliff Recreation Reserve Official result
28 Nov 20 1:00PM Barrabool   def by   Anglesea Ceres Recreation Reserve Official result
Round 6
5 Dec 20 1:00PM Collendina   drew   Ocean Grove Collendina Recreation Reserve Official result
5 Dec 20 1:00PM Barwon Heads   drew   Jan Juc Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval) Official result
5 Dec 20 1:00PM Queenscliff   drew   Anglesea Queenscliff Recreation Reserve Official result
5 Dec 20 1:00PM St Leonards   drew   Barrabool St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve) Official result
Round 7
12 Dec 20 1:00PM Collendina   def by   Barwon Heads Collendina Recreation Reserve Official result
12 Dec 20 1:00PM Jan Juc   def   Ocean Grove Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve) Official result
12 Dec 20 1:00PM Barrabool   def   Queenscliff Ceres Recreation Reserve Official result
12 Dec 20 1:00PM Anglesea   def   St Leonards Ellimatta Reserve (Oval 1) Official result
Round 8
9 Jan 21 1:00PM Anglesea   def   Collendina Ellimatta Reserve (Oval 1) Official result
9 Jan 21 1:00PM St Leonards   def   Barwon Heads St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve) Official result
9 Jan 21 1:00PM Queenscliff   def   Ocean Grove Queenscliff Recreation Reserve Official result
9 Jan 21 1:00PM Barrabool   def   Jan Juc Ceres Recreation Reserve Official result
Round 9
16 Jan 21 1:00PM Barwon Heads   def by   Anglesea Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval) Official result
16 Jan 21 1:00PM Collendina   def by   St Leonards Collendina Recreation Reserve Official result
16 Jan 21 1:00PM Ocean Grove   drew   Barrabool Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval) Official result
16 Jan 21 1:00PM Jan Juc   def by   Queenscliff Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve) Official result
Round 10
23 Jan 21 1:00PM St Leonards   v   Ocean Grove St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve)  
23 Jan 21 1:00PM Barrabool   v   Collendina Ceres Recreation Reserve  
23 Jan 21 1:00PM Queenscliff   v   Barwon Heads Queenscliff Recreation Reserve  
26 Jan 21 1:00PM Anglesea   v   Jan Juc Ellimatta Reserve (Oval 1)  
Round 11
30 Jan 21 1:00PM Ocean Grove   v   Anglesea Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval)  
30 Jan 21 1:00PM Jan Juc   v   St Leonards Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve)  
30 Jan 21 1:00PM Collendina   v   Queenscliff Collendina Recreation Reserve  
30 Jan 21 1:00PM Barwon Heads   v   Barrabool Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval)  
Round 12
6 Feb 21 1:00PM Barwon Heads   v   Collendina Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval)  
6 Feb 21 1:00PM Ocean Grove   v   Jan Juc Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval)  
6 Feb 21 1:00PM Queenscliff   v   Barrabool Queenscliff Recreation Reserve  
6 Feb 21 1:00PM St Leonards   v   Anglesea St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve)  
Round 13
13 Feb 21 1:00PM Jan Juc   v   Barwon Heads Jan Juc Park (Bob Pettitt Reserve)  
13 Feb 21 1:00PM Ocean Grove   v   Collendina Shell Road Reserve (Ray Menzies Oval)  
13 Feb 21 1:00PM Anglesea   v   Queenscliff Ellimatta Reserve (Oval 1)  
13 Feb 21 1:00PM Barrabool   v   St Leonards Ceres Recreation Reserve  
Round 14
20 Feb 21 1:00PM Collendina   v   Jan Juc Collendina Recreation Reserve  
20 Feb 21 1:00PM Barwon Heads   v   Ocean Grove Barwon Heads Village Park (RT Fuller Oval)  
20 Feb 21 1:00PM St Leonards   v   Queenscliff St. Leonards Lake Reserve (Len Trewin Reserve)  
20 Feb 21 1:00PM Anglesea   v   Barrabool Ellimatta Reserve (Oval 1)  

Fixture Last updated: 1 Jan 21 11:05AM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.